Size bir telefon kadar yakınız
0212 974 63 27
Dil Seçin
tr

Şubelerimiz

Anasayfa » Şubelerimiz

AGS Güvenlik Sistemlerini 2009 yılında kurularak hizmet hayatına başlamıştır. AGS Güvenlik olarak elektronik güvenlik sistemleri alanlarında uzmanlaşmış olup, profesyonel teknik çözümler sunmaktayız.

Montaj Hizmetleri : Müşterilerimiz talepleri doğrultusundaki ürünlerin yerinde kablolama alt yapısı ile montaj uygulamasını sağlamak.

Servis Hizmetleri : İşletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir.

Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.

Bakım anlaşması hizmetleri ; İşletmelerde bulunan elektronik güvenlik sistemleri ve buna bağlı donanımlar ile kablo altyapısı belirlenen şartlar doğrultusunda yapılan sözleşme ile servis ve danışmanlık hizmetleri konusunda garanti altına alınmış olunur.

Bu sözleşme şartları, kurumda kullanılan altyapıya göre hazırlanarak donanım (parça) hariç ya da donanım dahil olarak yapılabilmektedir.

kamera sistemi guvenlik sistemi hirsiz alarm sistemi bakici kamera sistemi apartman kamera sistemi guvenlik kamera sistemi